Míchač barev - výrobní dělník - řidič sk. B

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Okřínek
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

BIOPOL paints s.r.o.

Výroba a vývoj nátěrových hmot a systémů. Nabízíme speciální materiály pro antikorozní ochranu, na beton. Materiály jsou atestované pro trvalý kontakt s pitnou vodou i potravinami; speciální nátěrové systémy do vysokých teplot; penetrace.

Náplň práce:

  • manipulace se surovinami a výrobky

  • obsluha manipulační techniky a později i výrobních strojů.

  • míchání barev

Požadujeme:

  • SOU v technickém řemeslném oboru - vítáno - i bez praxe / zaučíme

  • soběstačnost

  • bezúhonnost

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

  • znalost ČJ na komunikativní úrovni

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Nabízíme:

  • zajímavou práci v jednosměnném provozu

  • pracovní doba pondělí - pátek 6:30 - 15:00 hod.

  • kvalifikační růst i rozvoj výdělku po zaučení zaručeny!

Místo práce: Okřínek u Poděbrad

Termín nástupu: možný ihned

Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení.

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 351 408 - Iva Krchová.