SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Jméno/Firma
PERASPERA group
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Krátký popis pozice

Hledáme superseřizovače vstřikolisů, co zvládne nejen seřizovat a opravovat stroje, ale taky zkrotit roboty! Máte zkušenosti s lisy ENGEL nebo ARBURG? Umíte si poradit s plasty i roboty a nebojíte se trojsměnného provozu? Pak jste náš člověk!

Detailní popis pozice

Udržovat lisy a roboty v top formě

Zodpovídat za to, že výroba běží jako po másle (nebo plastu)

Kontrolovat kvalitu dílů, včasné dodávky a tisknout dokumentaci v SAPu

Spolupracovat s montáží, logistikou a kvalitou jako pravý týmový hráč

Připravit materiál a zajistit, že vše šlape

Požadujeme

Vyučení a praxi v seřizování

Znalost vstřikolisů (ENGEL, ARBURG = bonusové body)

Řidičák B a technické myšlení

Že jste kutil od přírody a máte šikovné ruce

Jeřábnický průkaz? Super!

Nabízíme

Stabilní práci v mezinárodní firmě, kde můžete růst

Moderní pracoviště, kde se budete cítit jako doma

Stravenky, 5 dní volna navíc a další firemní bonusy

Příspěvky na dojíždění a penzijní spoření (protože budoucnost je důležitá!)