MISTR VÝROBY

Jméno/Firma
BOCHEMIE, a.s.
Pracoviště
Bohumín
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Vaším úkolem bude

  • vedení a organizace výrobního týmu

  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků

  • sledování efektivity procesu výroby v návaznosti na cíle střediska

  • zajišťování technických a ekonomických parametrů chemické výroby

  • zodpovědnost za zavádění a dodržování nápravných opatření

  • školení pracovníků o zásadách BOZP a PO a zodpovědnost za jejich dodržování

  • zaučení nových zaměstnanců

  • vedení příslušné dokumentace, reporting

  • práce na třísměnný provoz

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (strojírenský, chemický nebo technický směr výhodou)

  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky

  • komunikativní znalost anglického, popř. německého jazyka

  • zkušenost s vedením lidí, přirozená autorita

  • uživatelská znalost MS Office

  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti

  • komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci na HPP u významné české společnosti s dlouholetou tradicí

  • odpovídající platové ohodnocení s možností dalšího zvýšení dle pracovních výsledků

  • příplatky za noční i odpolední směnu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné v závodní jídelně

  • příspěvek na volnočasové aktivity jako je relax, sport a dovolená v rámci kafetérie

  • odměna při pracovním jubileu

  • vánoční odměna

  • možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

  • stabilitu zaměstnání

Nástup možný IHNED

Iveta Matulová Heczková

  • HR specialista

  • T: +420 774 549 754

  • E: Iveta.Heczkova@bochemie.cz