Asistent/ka prodeje OC Olympia Brno

Jméno/Firma
Tommy Hilfiger NELTEX cz
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
11. 10. 2024

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Asistent/ka prodeje pro prodejnu Tommy Jeans v OC Olympia Brno.

Máte vášeň pro luxusní módu? Sledujete aktuální módní trendy? Pokud ano, pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Zaujala Vás nabídka? Zašlete svůj životopis společně s Vaší fotografií na níže uvedenou e-mailovou adresu!

Náplň práce:

  • Poskytování vynikajícího zákaznického servisu na profesionální úrovni

  • Aktivní budování vztahů se zákazníky

  • Udržování atraktivního vzhledu prodejny

  • Práce s luxusní módou a přímý prodej

  • Přijímání a rozbalování dodávek zboží

  • Odbavení a vyřizování případných reklamací od zákazníků

Požadujeme:

  • Reprezentativní vystupování a smysl pro detail

  • Předchozí zkušenosti v oblasti módy výhodou

  • Schopnost aktivní komunikace, proaktivního přístupu a flexibilního myšlení

  • Základní znalosti práce s PC

  • Schopnost pracovat samostatně, ale také v týmu

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný úvazek (preferujeme dlouhodobou spolupráci)

  • Příjemné pracovní prostředí v kolektivu, kde panuje přátelská atmosféra

  • Školení v oblasti prodeje prémiových značek

  • Bonusy za úspěšný prodej

  • Příspěvek na stravování

  • Slevy na produkty značky

Zaujala Vás nabídka? Zašlete svůj životopis společně s Vaší fotografií na: silvie.kratka@neltex.cz

  • Datum zveřejnění: 24. 9. 2024

  • Prodejna: OLYMPIA BRNO, Brno

  • Typ úvazku: Plný úvazek

  • Termín nástupu: Říjen 2024

  • Kontaktní osoba: Silvie Krátká

  • E-mail: silvie.kratka@neltex.cz