Metrolog / metroložka

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Sádek
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Agor Tech spol. s r.o.

Hlavními činnostmi společnosti je vstřikování plastů a zpracování různých druhu pryže. Drtivá většina výrobků směřuje do automobilového průmyslu, výjimkou ale nejsou ani zdravotnické potřeby či plastové hračky.

Náplň práce:

  • měření plastových výrobků dle výkresové dokumentace

  • zpracování výsledků měření, generování měrových protokolů

  • uvolňování výrobků do výroby dle technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ nebo SOU technického směru

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • praxe s používáním ručních měřidel (posuvné měřítko, mikrometr, výškoměr)

  • obsluha 2D a 3D CMM souřadnicové měřící techniky (praxe výhodou)

  • znalost vzorkového zařízení PPAP / VDA2 (praxe výhodou)

  • znalost AJ nebo NJ

  • znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme:

  • mzda dle Vašich zkušeností a praxe

  • odborná školení a možnost osobního rozvoje

  • benefity (příspěvek na stravování, Q. odměny...)

Místo práce: Sádek - okres Příbram

Termín nástupu: možný ihned

Pro bližší informace volejte na tel.: 318 600 140, 730 176 581.