STAVEBNÍ PROJEKTANT/PROJEKTANTKA

Jméno/Firma
PRECHEZA, a.s.
Pracoviště
Přerov
Vytvořeno
11. 10. 2024

Zpracování projektové dokumentace staveb nebo jejich částí, projektování odstraňování staveb nebo jejich částí. Dále vypracování jednoduchých rozpočtů stavby, časových harmonogramů průběhu prací a vedení příslušné technické a projektové dokumentace.

Obor: stavební inženýrství

Typ poměru: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce

  • Zpracování projektových dokumentací a rozpočtů na investiční akce

  • Odborně technická pomoc na realizovaných akcí, výkon AD-autorský dozor v části stavební

  • Zajištění a zpracování podkladů pro externí projekční zhotovitele

  • Administrace hospodaření střediska, práce v systému SAP

  • Vedení archívu, tisk a kompletace projektové dokumentace

Naše požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ve stavebním oboru

  • Znalost nového stavebního zákona 283/2021 Sb.

  • Znalost projekční práce v profesi stavební

  • Ovládání a znalost softwaru AutoCad, Microsoft Office, Kros

  • Znalost a orientace v problematice rozpočtování stavebních prací

  • Základní znalosti účetnictví, ekonomie a administrativy, znalost v systému SAP

Co vám nabízíme

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující české společnosti.

  • Teplé obědy v závodní restauraci od 23 Kč

  • Měsíční a roční podíl na hospodářském výsledku společnosti

  • Roční příspěvek 4000 Kč na kulturu, sport a zdraví podle vlastního výběru

  • 5 týdnů dovolené

  • Program výhodného volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

  • Příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity..