TECHNOLOG montáží

Jméno/Firma
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Pracoviště
Velká Bíteš
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • Příprava montážních postupů (návodky), předpisů a postupů pro generální opravy včetně normování, jejich aktualizace a změny.

  • Návrh a realizace technologických opatření vedoucí ke zlepšení jakosti a ekonomiky montáží.

  • Monitoring a vyhodnocení průběhu a potřeb montáží.

  • Poptávka, vyhodnocení nabídek a požadavek potřebných komunálních a speciálních nářadí a měřidel dle potřeb výroby.

Požadujeme

  • Středoškolské nebo VŠ vzdělání technického směru

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky velkou výhodou

  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství

  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni

  • Pravidelná valorizace mzdy

  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)

  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok

  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci

  • Dbáme na mezi pracovním a soukromým životem

  • 23 dnů dovolené

  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)

  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)

  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)