JUNIOR TECHNIK BOZP/PO

Jméno/Firma
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Pracoviště
Velká Bíteš
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • Identifikaci nedostatků a návrh preventivních opatření.

  • Podpora při monitorování a hodnocení funkčnosti procesů BOZP a PO.

  • Spolupráce na zpracování základní dokumentace a reportů v rámci BOZP a PO systémů.

  • Účast na kontrolách a ověřování nápravných opatření v praxi.

  • Příprava podkladů pro interní školení a metodické pokyny.

Požadujeme

  • Studium VŠ technického směru (v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, fakulta bezpečnostního inženýrství).

  • Základní znalost legislativy v oblasti BOZP a PO výhodou.

  • Odborná způsobilost v prevenci rizik nebo technik PO výhodou.

  • Pečlivost, samostatnost a ochota učit se.

  • Velmi dobré komunikační schopnosti.

  • Dojíždění do Velké Bíteše.

Nabízíme

  • Možnost flexibilní a krátkodobé spolupráce formou DPP/DPČ nebo na zkrácený úvazek.

  • Získávání povědomí o fungování velké společnosti.

  • Motivující ohodnocení.

  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně.

  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 45 Kč).