Obchodně - Technický Zástupce | Stavebnictví | Střední Čechy A Praha

Jméno/Firma
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

⛵KDO JSME?⛵
Běžně byste nás označili za personální agenturu, lovce hlav, headhuntery či náboráře.

⚓My sami sebe však označujeme za SPECIALISTY NA REGIONÁLNÍ NÁBOR.

????Ve vodách recruitmentu brouzdáme již slušnou řádku let. V roce 2024 jsme se však rozhodli odpoutat od původní flotily. A proto vznikla naše ⛵FLAGSHIP s ambicí být hrdou vlajkovou lodí regionálního náboru.

⛵Vyražte prozkoumat vody širokého moře recruitmentu s námi.

Náplň práce:

Jsi energický a komunikativní člověk s technickým myšlením a orientací na zákazníka? Máš praxi obchodního zástupce ze stavebnického sektoru? Pokud se nebojíš výzev a chceš se stát součástí české výrobní společnosti s tradicí, hledáme právě tebe!

Rozšiřujeme náš tým o OBCHODNĚ - TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE, který bude mít na starost akvizici nových zákazníků, ale především péči o stávající klientelu. Tvým revírem bude Praha a Střední Čechy :)

Vaší náplní práce bude:

- Akvizice nových klientů – Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Péče o stávající zákazníky – Udržování a rozvoj vztahů s našimi stávajícími klienty, zajištění jejich spokojenosti a řešení jejich požadavků
- Řízení obchodních a technických jednání – Vedení jednání s klienty, spolupráce s výrobním a realizačním týmem, doladění technických detailů
- Zpracování poptávek a nabídek – Spolupráce s asistentkou na zpracování poptávek a tvorby cenových nabídek
- Účast na stavbách – Prohlídky staveb a komunikace se stavbyvedoucími, řešení technických záležitostí a zajištění hladkého průběhu projektů.

Co od Vás očekáváme:

- Min. SŠ se stavebním nebo technickým zaměřením
- Orientace na stavebním trhu
- Znalost MS Office
- Proaktivita, Prozákaznický přístup
- Řidičský průkaz B

Co Vám můžeme nabídnout:

- Motivující mzda s variabilní složkou dle výkonu :)
- Roční odměny
- Služební automobil i k soukromým účelům
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Notebook, mobil

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování