Stavbyvedoucí - 13. plat, služební auto

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Most
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Do přátelského týmu hledáme zodpovědného a motivovaného stavbyvedoucího, který má chuť vést a koordinovat projekty od počáteční fáze až po jejich úspěšné dokončení.
Na této pozici budete mít na starosti kompletní vedení stavebních projektů, včetně řízení a koordinace stavebních činností na staveništi. Mimo to Vaším úkolem bude také dohlížet na dodržování termínů, kvality a rozpočtů, stejně jako na zajištění bezpečnosti práce na stavbě. Budete úzce spolupracovat s projektanty, subdodavateli i investory, a budete zodpovědní i za to, aby byly všechny části projektu prováděny efektivně a v souladu s plánem.

  • celkový dohled nad přidělenou stavbou
  • vedení týmu pracovníků na stavbě

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení – dle zkušenosti
  • náborový příspěvek 60 000 Kč
  • služební auto
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • SICKDAYS
  • stravné
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • notebook
  • mobilní telefon
  • fajn kolektiv

Požadujeme:

  • praxe z obdobné pozice (nejlépe autorizace v oboru)
  • řidičský průkaz skupiny B