Obsluha/seřizování výrobní linky - až 45.000 Kč/měsíc

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Do kmene stabilní firmy hledáme kolegy k výrobní lince.

Popis pozice:

- obsluha a seřizování výrobní linky

- kontrola nastavení, dodržování výrobního programu a důraz na hygienické předpisy

- finální kontrola a vážení výrobků

- nepřetržitý provoz

Profil kandidáta:

- technicky zalozený, manuálně zručný kandidát

- výhodou vzdělání technického, nebo potravinářského směru

- zkušenosti se seřizováním výrobních linek

Nabízíme:

- práce ve kmeni stabilní firmy

- týden dovolené navíc

- odměny ke mzdě

- příspěvek na dopravu

- dotované stravování

- a spousta dalších benefitů

V případě zájmu neváhejte odpovědět pomocí tlačítka níže.

Těším se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu