Analytik kvality | Back Office

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Velká Bíteš
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Do nadnárodní společnosti, která působí ve farmaceutickém a zdravotnickém průmyslu, hledám analytika kvality. V případě, že máte zájem pracovat pro společnost, která klade důraz na kvalitu a svými inovacemi přispívá k ochraně zdraví pacientů a pracovníků ve zdravotnictví a dalších odvětvích, neváhejte zaslat váš životopis.

Popis pozice:

  • Na této pracovní pozici budete částečně působit na oddělení kvality, ale z větší části se jedná o administrativní pozici.
  • Čeká váš řešení procesních neshod a hledání nápravných opatření - v případě, že dojde při výrobě k chybovosti (vyrobí se zmetek).
  • Budete denně kontrolovat dokumentaci a aktualizovat ji, komunikovat s dodavateli a tvořit pracovní listy.
  • Budete se také podílet na interních i externích auditech.
  • Čeká vás komunikace v anglickém jazyce.

Profil kandidáta:

  • Hledám kandidáta, který má vzdělání z oblasti chemie, mikrobiologie, zdravotnictví či absolventa procesního inženýrství.
  • Očekáváme zkušenost v oblasti kvality na podobné pozici, případně praxi v průběhu studií.
  • Budete komunikovat v anglickém jazyce a tvořit také reporty v angličtině.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a týden dovolené navíc.
  • Dostanete stravenkovou kartu a bude na vás na pracovišti čekat občerstvení například ve formě ovocných dnů.
  • Zaměstnavatel vám bude přispívat na sport, kulturu a zdraví v rámci cafeteria systému.
  • Můžete se těšit také na profesní rozvoj -zaměstnavatel nabízí jazykové a jiné vzdělávací kurzy.

V případě zájmu neváhejte zaslat váš životopis přes tlačítko "Odpovědět na pozici" nebo na email e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování