Skladník VZV, nástup 38000 Kč+super bonusy a dopravné

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Velké Meziříčí
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Hledáte stabilní práci, ve které získáte spoustu super benefitů a díky práci bez nočních směn a s možností dlouhé dovolené i dost času na odpočinek? Máte zkušenost s prací ve skladu a umíte to s vysokozdvižným vozíkem? Pak nás neváhejte kontaktovat, do přátelského týmu hledáme poslední kolegy, kteří nám pomůžou s příjmem a výdejem zakázek zákazníkům nebo s navážením materiálu do výroby. Nástup je možný ihned!

Nabízíme:

  • Motivující mzdu 38.000 Kč už při nástupu
  • Výkonnostní prémie
  • Roční odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vysoké ceny pohonných hmot
  • Volnočasové benefity
  • 5 týdnů dovolené + den volna navíc
  • Věrnostní bonusy za odpracované roky
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dlouhodobou práci na HPP

Požadujeme:

  • Alespoň krátkou praxi s obsluhou VZV (není potřeba mít platný průkaz)
  • Ochotu pracovat na ranní a odpolední směny
  • Dobrý zdravotní stav