Obchodní zástupce ve slévárně

Jméno/Firma
ALUCAST, s.r.o.
Pracoviště
Tupesy 100, Tupesy
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Alucast, s.r.o. je přední výrobce hliníkových a hořčíkových odlitků v ČR metodou vytavitelného modelu (přesné lití).

Do našeho týmu hledáme zkušeného obchodního zástupce, který nemá problém trávit 3 dny v týdnu na cestách a nebojí se aktivně navazovat kontakty.

Co bude Vaším úkolem?

  • Aktivní vyhledávání a získávání nových projektů
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zpracování poptávek a nabídek spolupráce
  • Pravidelné schůzky a návštěvy zákazníků
  • Spoluorganizace zákaznických akcí
  • Spolupráce na marketingových aktivitách

Co od Vás očekáváme?

  • Obchodní povahu s tahem na branku
  • Zkušenost na pozici obchodního zástupce
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • Slévárenské/strojírenské vzdělání výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, věrnostní příplatky za odpracované roky, prémie při osobních a pracovních jubileích, plně hrazené obědy, možnost bezúročné půjčky)
  • Pracovní doba 37,5 hodin/týden

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště