Svářeč

Jméno/Firma
KOTIŠ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

KOTIŠ s.r.o. je stabilní česká společnost s téměř 30 letou tradicí. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní zpracování profilů, trubek, plechů a dalších hutních polotovarů. Provádíme i kompletní realizaci zakázky od nápadu až po finální výrobek.

Co Vás čeká:

  • výroba svařovaných prvků v souladu s technologickými předpisy a technickou dokumentací
  • čtení technické a výrobní dokumentace a výkresů
  • ošetřování a údržba používaných strojů, nářadí a zařízení
  • montáž zámečnických prvků

Co od Vás očekáváme:

  • praxe v oboru
  • samostatnost, pečlivost
  • orientace v normách a v technických podkladech

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou práci pro stabilní českou společnost
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • možnost stát se součástí stabilního a profesionálního týmu kolegů se zázemím odborníků z konstrukce, vývoje, výroby
  • firemní benefity (např. 2 sick days, příspěvek na penzijní připojištění, aj.)

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště