Skladník ČERVENÝ KOSTELEC

Jméno/Firma
EURONA s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost Eurona s.r.o., výrobce české, ekologicky šetrné bytové a tělové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Skladník/ -ice

Náplň práce:

  • Uskladňování vyrobeného zboží na určené pozice
  • Příprava a expedice zboží
  • Přijímání a zaskladňování materiálu, zadávání položek do PC
  • Převoz zboží mezi sklady (řízení dodávky)

Co od Vás očekáváme:

  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Potravinářský průkaz – možno získat u závodního lékaře
  • ŘP skupiny B, praxe v řízení dodávky a VZV výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda od 28 000 Kč – dle zkušeností
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Příspěvek na stravování 100 Kč / den
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Získání průkazu na VZV a regálový zakladač u zaměstnavatele

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif