Admin asistent/-ka manažerů (AJ-komunikativní)

Jméno/Firma
WELL PACK, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
11. 10. 2024

Máte zkušenosti jako asistent/-ka a nechcete se v práci nudit? Pozice u nás na centrále je vhodná pro někoho, kdo má organizační schopnosti, věci dotahuje do konce a nevadí mu kontakt se zahraničím ani to, že bude hodně komunikovat přes whats app .

Náplň práce:

  • Různorodá admin podpora více manažerů – provozní, administrativně orientované úkoly.

(tzn. hlídání a plánování schůzek, nákup a rezervace hotelu/letenek/restauraci; úprava prezentací, příprava dokumentů dle zadání apod.;)

  • Research (googlu,AI) na různá témata.

  • Zastřešení malé Recepce.

  • Ad hod úkoly.

Požadujeme:

  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice.

  • Samostatnost, organizovanost, orientace na detail.

  • Komunikativnost, schopnost spolupracovat.

Nabízíme:

  • Čtvrtletní odměny (0-10 tis) dle pracovních výsledků.

  • Podílet se na zajímavých projektech.

  • Pracovní doba 7*30 - 16.00, Praha 10 Vršovice.