Zásahová jednotka (M/Ž) - HPP - mzda od 140 Kč/h - Kolín

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Kolín
Vytvořeno
11. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Ochrana a ostraha majetku klienta

  • Zásahová, pochůzková a kontrolní činnost (dodržování předpisů)

  • Výkon služby se služebním vozidlem

  • Prověřování poplachů EPS, PZTS

  • Komunikace se zaměstnanci klienta

  • Zastupování operačního důstojníka (řízení směny)

Požadavky:

  • Řidičský průkaz sk. B – PODMÍNKOU

  • Fyzická zdatnost

  • Trestní bezúhonnost

  • Zkušenost s ostrahou – VÝHODOU

Nabízíme:

  • Mzdu od 140 Kč/h

  • Práce na HPP

  • Kompletní uniformu

  • Příspěvek na stravování

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

  • Zvýhodněné volání O2

  • MultiSport kartu Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.