Ostraha mezinárodní školy (M/Ž) - 180 Kč/h na HPP - Praha

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
11. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Komunikace v Aj na denní bázi

  • Dohled nad perimetrem během pobytu dětí na hřišti

  • Otevírání a zavírání školy

  • Vykonávání vnitřních i vnějších obchůzek

  • Kontrola osob na vstupu

  • Navigace autobusů a jiných vozidel

  • Komunikace s rodiči a studenty

  • Komunikace se zaměstnanci školy

  • Komunikace s externími dodavateli

  • Vytváření denních reportů

  • Evidence příjmu a výdeje klíčů

  • Zabezpečování akcí školy

  • Různorodá práce s velkým důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a procesů

Požadavky:

  • Znalost AJ komunikativní

  • Znalost ČJ na úrovni rodilý mluvčí PODMÍNKOU

  • Základní znalost práce na PC

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu 180 Kč/h na HPP + bonusový systém odměn

  • Převážně denní směny

  • Pravidelné lekce AJ (1x týdně za 100 Kč/h)

  • Zvýhodněné volání O2

  • Možnost stravování přímo na objektu

  • Dobré zázemí pro pracovníky ostrahy

  • Víkendové práce

  • Příspěvek na stravování

  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

  • Možnost profesního i platového růstu

  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

  • Startovací pozici pro budoucí manažery

  • MultiSport kartu

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Pomoc při zajištění ubytování

  • Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.