MISTR - ÚSTÍ NAD LABEM

Jméno/Firma
VW WACHAL, a.s.
Pracoviště
Ústí nad Labem
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

  • ÚSTÍ NAD LABEM

  • Práce na plný úvazek

  • 35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na výrobní oddělení hledáme nové kolegy do týmu na pozici mistra. Máte rádi dynamickou práci? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

co budete dělat?

  • řízení průběhu stavebních prací, kontrola kvality práce

  • zodpovědnost za personální vedení staveb

Co u nás získáte?

  • měsíční mzdu ve výši 35 - 45 000 Kč měsíčně dle zkušeností

  • 13. a 14. plat

  • stravenky/stravné

  • mobilní telefon, notebook, služební vozidlo

  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc

  • možnost kariérního růstu, vhodné pro absolventy

  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií

  • firemní akce, zaměstnanecké benefity

  • používání telefonu pro soukromé účely bez omezení včetně dat

Co byste měl umět?

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru

  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC

  • časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Kontaktujte nás pomocí formuláře, nebo na kariera@wachal.cz