KOORDINÁTOR SKLAD/ VÝROBA (m/ž)

Jméno/Firma
GASTRO - MENU EXPRESS, a.s.
Pracoviště
Třinec
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká lahůdkářská firma s dlouholetou tradicí. Vyrábíme oblíbené saláty, pomazánky, aspiky a v poslední době velmi oblíbené veganské produkty.

Aktuálně hledáme spolehlivého a organizačně zdatného člověka na nově vzniklé pracovní místo koordinátora, který se stane důležitým článkem mezi skladem a výrobou. Práce je v cyklu 2R/2O/2N/2V + náhradní volno. Je k nám dobrá dostupnost MHD, autobusová zastávka Třinec Podlesí - Konečná se nachází cca 200 m od firmy.

Náplň práce:

  • Koordinace toku materiálu mezi skladem a výrobou

  • Zodpovědnost za efektivní zásobování výroby

  • Zodpovědnost za kontrolu kvality (kontrola šarže a exspirace)

  • Práce s elektronickou čtečkou

  • Manipulace s ručně i elektricky vedenými vozíky

  • Komunikace s ostatními odděleními (výroba, logistika, kvalita)

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ s vyučením nebo maturitou

  • Uživatelskou znalost práce na PC a zkušenost s elektronickou čtečkou

  • Zkušenost s obsluhou manipulační techniky (VZV výhodou)

  • Samostatnost, schopnost organizace svěřené práce

  • Zkušenosti s prací ve skladu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti

  • Příplatky za odpolední směny nad rámec legislativy

  • Osobní ohodnocení po zaučení

  • 2x ročně finanční bonus – výše dle odpracovaných let (až 7 000,- Kč)

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 100,- Kč/den

  • Slevy na firemní produkty

  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj)

  • Přátelský kolektiv a podporující vedení