Pracovník prototypové dílny

Jméno/Firma
EVEKTOR, spol. s r.o.
Pracoviště
Kunovice
Vytvořeno
11. 10. 2024

Evektor je mezinárodní společnost a patří mezi přední vývojové a výrobní společnosti působící v leteckém průmyslu v České republice. Kromě letectví má Evektor rozsáhlé vývojové aktivity v automobilovém a strojírenském průmyslu.

Co Vás čeká

  • práce se zaměřením na dokončení povrchu 3D tištěných dílů pomocí tmelení a broušení

  • montáž a kompletace jednotlivých dílů do finálních sestav obvykle za účelem výroby prototypových maket, ale také konečných a funkčních dílů a sestav

  • základní orientace v technické dokumentaci (výkresy atd.)

  • řešení případných problémů při montáži a sestavování

  • úzká spolupráce s vývojovými a výrobními týmy na optimalizaci procesů a zlepšování kvality

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • technické zaměření, SOU/SŠ vzdělání technického směru výhodou

  • manuální zručnost

  • zkušenost s různými technikami povrchové úpravy výhodou

  • zkušenosti s modelářstvím a lakováním drobných dílů výhodou

  • pečlivost a preciznost při práci, samostatnost a flexibilita

  • schopnost pracovat v týmu a spolupracovat s různými odděleními v rámci společnosti

  • základní práce s PC

Co Vám nabídneme?

  • 5 týdnů dovolené

  • pružná pracovní doba

  • příspěvek na stravné do mzdy

  • káva na pracovišti zdarma

  • výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu

  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

  • odměnu za doporučení nového kolegy či kolegyně

  • rozsáhlé možnosti osobního rozvoje

  • platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

  • zázemí stabilní společnosti

  • vytváříme přátelské pracovní prostředí