Údržbář/Zámečník (M/Ž) - mzda 36 500 Kč - OC GALERIE - Teplice

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Teplice
Vytvořeno
11. 10. 2024

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • Celková správa a údržba nemovitosti

  • Práce ve výškách

  • Kontrola technologií

  • Drobná administrativní činnost

  • Občasná údržba zeleně

Požadavky:

  • Znalost drobných prací ve stavebnictví, zámečnictví a elektrotechnice

  • Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – VÝHODOU

  • Manuální, technická zručnost

  • SOU, SŠ vyučen v oboru instalatér, topenář, zámečník, elektro

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu 36 500 Kč

  • Odborná školení v rámci společnosti

  • Práci ve 12 h směnách od pondělí do neděle, krátký/dlouhý týden

  • Pracovní dobu 7:30-19:30 h

  • Příspěvek na stravování

  • MultiSport kartu

  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

  • Zvýhodněné volání O2

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.