PRODAVAČ/KA MASO-UZENINY - Řeznictví Chodura / Vizovice

Jméno/Firma
Beskydské uzeniny, a.s.
Pracoviště
Vizovice
Úvazek
Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
11. 10. 2024

Pro naši prodejnu Řeznictví Chodura ve Vizovicích hledáme zaměstnance na pozici prodavač/ka. Staňte se součástí firmy, která ocení Váš pozitivní přístup. Přidejte se k nám!

Požadavky na pozici

  • praxi v oboru výhodou

  • vstřícné a příjemné vystupování

  • schopnost komunikovat se zákazníkem

  • schopnost reagovat na potřeby zákazníků

  • manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost

Náplň práce

  • aktivní prodej a prezentace zboží

  • kontrola kvality a čerstvosti zboží

  • zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů

Benefity

  • zázemí v české společnosti s dlouholetou tradicí

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání

  • náborový příspěvěk 10 000 Kč (u HPP)

  • výkonnostní odměny

  • stravenkový paušál

  • zaměstnaneckou slevu na naše výrobky

  • odměny za pracovní i životní jubilea

  • příjemný kolektiv zaměstnanců

  • možnost spolupráce na DPP, DPČ, zkrácený úvazek

Mzda HPP: 26 000 Kč / plný úvazek

Mzda DPP, DPČ: 117,- až 150,- Kč / hod.

Ucházejte se o tuto pozici

Chcete-li se ucházet o tuto pozici nebo máte nějaké otázky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře nebo kontaktujte personální oddělení na tel.: +420 604 297 088 nebo na e-mail: jobs@chodura.cz