!!!TOP!!! Elektrikář - v pátek pouze do 12:00!

Jméno/Firma
Emona Kroni s.r.o.
Pracoviště
Rozvadov
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Pro oblast: Rozvadov

Náplň práce:

  • elektroinstalace v provozu

  • montáž kabelových svazků, instalace kabelů a vodičů pro napájení

  • rozvody elektrických obvodů v systému, elektroinstalace

  • zapojení spínacích zařízení (nízkého a vysokého napětí)

  • testování systémů z hlediska funkčnosti a bezpečnostních norem

Požadujeme:

  • ukončené odborné vzdělání v oboru elektro, nejlépe v oboru elektrikář

  • schopnost číst schémata elektrických obvodů

  • dobré technické znalosti

  • spolehlivost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení

  • týmovou spolupráci

Nabízíme:

  • 72 000 - 88 000,-Kč , dle praxe a zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • pouze ranní směna

  • nejmodernější pracovní vybavení

  • možnost rozvoje

  • rodinné prostředí

Pracovní doba:

  • pondělí - čtvrtek 7:00 - 16:30

  • pátek 7:00 - 12:00

Nástup: IHNED