PRAVÁ RUKA VEDOUCÍHO PROJEKTU (23-40.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máš stavební školu a orientuješ se v technické dokumentaci? Chceš udělat první krok na své cestě stát se vedoucím projektu? Super!

Pošli mi životopis a nastartuj svou kariéru na pozici:

Náplň práce:

* Starost o materiálové zajištění stavby, kalkulace, tvorba výkazů
* Tvorba harmonogramů stavby, a to jak časových, tak finančních
* Komunikace s investory, projektanty
* Příprava podkladů k hlášení výkonu, výběru subdodavatelů

Co od Vás očekáváme:

* SŠ / VŠ vzdělání v oboru Stavebnictví
* Orientaci v technické dokumentaci
* MS Office
* Znalost programů: AutoCad / ArchiCad, KROS
* Řidičský průkaz sk. B
* Pozice je vhodná pro absolventy

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stravenkový paušál
* Možnost dalšího vzdělávání
* Firemní akce
* Příspěvek na penzijní připojištění

*Lokalitu: Plzeň

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí