TECHNIK KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ (35 - 60.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máš vysokou školu v elektro oboru a zaměřuješ se na slaboproud? Zajímáš se o kamerové systémy / aplikace a zvládáš komunikovat v angličtině / němčině? Paráda, tebe hledám!

Pošli mi CV a přihlas se do výběrového řízení na pozici:

Náplň práce:

* Posouzení realizovatelnosti kamerových aplikací
* Navrhování kamerových aplikací a jejich testování
* Cenové nabídky
* Práce s interním systémem
* Instalace, zaučení, technická podpora a servis
* Komunikace s dodavateli

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání v elektro oboru se zaměřením na slaboproud
* Praxi na obdobné pozici - min. 5 let
* Znalost průmyslových směrnic
* Zkušenosti s programováním komunikace
* Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
* Zkušenost s kamerovými systémy - výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* Dovolenou nad rámec zákona
* Sick days
* Dodatečné volno
* Příspěvek na dovolenou
* Stravenkový paušál
* Firemní telefon

* Lokalitu: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí