Všeobecná sestra HK

Jméno/Firma
EuroPainClinics Hradec a.s.
Pracoviště
Jana Černého 545/48, Hradec Králové
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové přijme novou kolegyni/kolegu na pozici

VŠEOBECNÁ SESTRA (PLNÝ ÚVAZEK)

Společnosti pod značkou EuroPainClinics již více než 10 let zastřešují specializovaná pracoviště poskytující komplexní zdravotní péči a ucelený systém intervenční léčby bolesti se zaměřením na bolest zad. K léčbě je využíváno široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři vykonávaných pod kontrolou RTG-C ramene/USG a videonavigace, spolu s navazujícím systémem fyzioterapeutické péče. Zdravotní péče je hrazena pojištěním. Více informací na www.europainclinics.cz

Co od Vás požadujeme:

· Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona 96/2004 Sb.

· Specializační vzdělání v oboru Intenzivní péče (ARIP) je Vaší výhodou, ne však podmínkou

· Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

· Příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, empatii a zájem o obor

· Dobrou uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)

· Schopnost samostatné práce i práce v týmu

Náplň práce zahrnuje:

· Práce sestry ambulance a na zákrokovém sále pracoviště miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři

· Administrativní činnosti spojené s provozem ambulance: evidence, statistiky, vykazování pojišťoven

Co Vám nabízíme:

· Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

· Práci na plný pracovní úvazek

· Jednosměnný provoz

· Platové podmínky: 50.000-55.000 Kč brutto/ měsíc

· Místo práce: Hradec Králové

· Odměny ve výši jednoho hrubého měsíčního platu

· 6 týdnů dovolené

· Benefity: stravenkový paušál, příspěvek až 1000 Kč na životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na kartu Multisport

· Komplexní zaškolovací proces

· Práci v příjemném moderním prostředí a přátelském kolektivu

Nástup je možný ihned.

Rádi se s Vámi setkáme k osobnímu dojednání nástupních podmínek.