Pomocná síla do kuchyně

Jméno/Firma
Olivova dětská léčebna, o.p.s.
Pracoviště
Olivova 224/108, Říčany
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do našeho přátelského kolektivu kuchyně přijmeme kolegu nebo kolegyni, který se stane součástí našeho týmu.

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně

Hledáme spolehlivou a zkušenou osobu, která by se připojila k našemu týmu v kuchyni. Pokud máte vášeň pro vaření a chcete být součástí přátelského a dynamického prostředí, rádi vás přivítáme do naší dětské léčebny.

Náplň práce:

  • · Příprava pokrmů, příprava snídaní a svačin
  • · Udržování čistoty a pořádku v kuchyni a jídelně
  • · Pomoc při výdeji pokrmů
  • · Plnění dalších úkolů podle potřeby

Požadujeme:

  • · Zkušenosti s prací v kuchyni výhodou, ale ne nutností
  • · Schopnost pracovat v týmu
  • · Pečlivost a smysl pro detail
  • · Ochota se učit a rychle se adaptovat
  • · Zájem o gastronomii a vaření

Nabízíme:

  • · Stabilní pracovní místo s možností dlouhodobé spolupráce
  • · Možnost profesního růstu a rozvoje
  • · Příjemné pracovní prostředí
  • · Výborné obědy s příspěvkem zaměstnavatele
  • · Multisport kartu, 3 sick days,
  • · Pracovní doba 12 hod (6-18 ) dlouhý a krátký týden-
  • · Týden dovolené nad rámec = celkem 5 týdnů dovolené

· Vánoční svátky v rámci celozávodní dovolené

Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu a pomoci nám připravovat lahodné pokrmy, neváhejte nás kontaktovat.

V případě zájmu zašlete Vaše CV a motivační dopis.

Těšíme se na Vás. Nástup dohodou.