VŠEOBECNÁ SESTRA - ambulantní - oční klinika a ambulance Ostrava - jen denní směny po-pá

Jméno/Firma
Síť očních klinik Lexum
Pracoviště
Masná 1398/3a, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáme fajn kolegyni/kolegu na plný úvazek se zájmem o oftalmologii, pro práci na klinice i v ambulanci v Ostravě.

Pokud nemáte v tomto oboru zkušenost, nijak to nevadí, vše Vás rádi naučíme.

Našim zaměstnancům nabízíme:

  • každoroční navýšení fixní mzdy
  • zaměstnanecké benefity v rámci LEXUM Cafeterie Benefit Plus: e-stravenky v hodnotě 100,- Kč/odpracovaný den; 200 hodin dovolené za rok na plný pracovní úvazek; příspěvek pro volný čas v hodnotě 950,- Kč/měsíc (např. hrazená MultiSport karta); vakcína proti chřipce; příspěvky na penzijní a životní pojištění nebo DIP;
  • odborné vzdělávání
  • smlouvu na dobu neurčitou

Co vás čeká:

  • práce v objednacím systému, vedení agendy zdravotnické dokumentace
  • práce s klienty, měření zraku, edukace pacientů před jednotlivými výkony
  • instrumentování na nitroočních sálech
  • asistence lékařům při operacích a podpora sálového týmu
  • výpomoc na ambulantním pracovišti

Nástup: možný ihned nebo dohodou.

Těšíme se na Vás!