Provozní manažer bezpečnostní agentury / nástupní mzda od 33.000Kč/měs. čistého – Pardubic

Jméno/Firma
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Pracoviště
Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do týmu ČMBA hledáme organizačně schopného kolegu pro naši bezpečnostní agenturu na pozici Provozního manažera/manažerky z Pardubického kraje (kancelář v Pardubicích)

Náplň práce:

  • Organizace směn pracovníků ostrahy a úklidu.
  • Dohled nad pracovníky, jejich školení a rozvoj dovedností.
  • Zajišťování a kontrola efektivity poskytovaných služeb
  • Řešení personálních otázek (nábor, motivace, hodnocení výkonu).
  • Zajištění spokojenosti zákazníků s poskytovanými službami.
  • Řešení stížností nebo požadavků klientů
  • Pravidelné schůzky s klienty, vyhodnocování potřeb a návrhy na zlepšení služeb
  • Spolupráce s IT oddělením na modernizaci technologií
  • Řešení mimořádných událostí a rychlá reakce na bezpečnostní incidenty
  • Přímá komunikace s kolegy napříč firmou

Požadujeme:

  • Silné komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost organizovat a motivovat tým pracovníků
  • Zodpovědnost, pečlivost a schopnost řešit problémy
  • ŘP sk. B – aktivní řidič, ochotu cestovat
  • Loajalita, upřímnost a férové jednání!
  • Trestní bezúhonnost
  • Chuť na sobě pracovat a rozvíjet se
  • Flexibilitu
  • Nástup možný ihned

Nabízíme:

  • Stabilní a zajímavou práci v rostoucí české společnosti
  • Aktivní platové ohodnocení – nástupní mzda od 33.000 Kč/měsíčně čistého + odměny
  • Služební vozidlo
  • Služební PC, mobilní telefon
  • Pravidelné školení
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Přátelský kolektiv
  • Multisport karta
  • Zaškolení ze strany vedení společnosti a kolegů

Pokud máte zkušenosti s řízením týmů a chcete se podílet na zajištění bezpečnosti a spokojenosti našich klientů, neváhejte se přihlásit.