Trader Junior

Jméno/Firma
Conseq Investment Management, a.s.
Pracoviště
Rybná 682/14, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

  • uzavírání obchodů na finančních trzích (dluhopisy, úrokové deriváty, měny, akcie)
  • řízení likvidity a zajišťování měnového rizika obchodního portfolia
  • sledování zpráv z finančních trhů a ekonomiky, monitoring analýz finančních trhů
  • vyhledávání a příprava podkladů pro potencionální obchody
  • automatizace obchodních procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na finance
  • znalost finanční a investiční teorie
  • ovládání finanční matematiky
  • znalost fungování finančních trhů
  • základní znalost zákonného / regulačního rámce podnikání na kapitálovém trhu a kolektivního investování
  • rutinní ovládání MS Excel
  • solidní znalost anglického jazyka
  • schopnost rychle se učit a ochota tvrdě pracovat,
  • samostatnost

Nabízíme:

  • odbornou a zajímavou práci v atraktivním oboru
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost profesionálního růstu v dynamicky rostoucí firmě
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy
  • dobré platové ohodnocení a širokou škálu benefitů

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, případně pro studenty posledních ročníků VŠ.

Pokud vás tato pozice zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis.