Asistent/ka nákupu živých zvířat

Jméno/Firma
Uzeniny Příbram, a.s.
Pracoviště
Jinecká 315, Příbram
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

Jste pečlivý/á a máte aktivní přístup k práci? Pak hledáme právě Vás!

Jsme významná česká potravinářská společnost s dlouholetou tradicí hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Co Vás čeká?

  • administrativní podpora nákupu živých zvířat
  • excel - uživatelská znalost
  • práce v SAP (zaučíme)
  • komunikace s KVS (veterinární dozor) a porážkou
  • komunikace s dodavateli a příprava podkladů k fakturaci
  • příprava reportů a podkladů pro vedení
  • komunikace napříč firmou (s dalšími úseky)
  • další činnosti dle požadavku oddělení
  • kancelář přímo u jatečného provozu (oddělena)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxe v administrativě výhodou
  • znalost práce PC - MS Office (znalost excelu podmínkou)
  • znalost programu SAP - výhodou
  • ochotu pracovat v blízkosti jatečného provozu
  • schopnost efektivně si plánovat a organizovat práci
  • příjemné vystupování, schopnost pracovat v týmu
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • pracovní doba 7,5 hod
  • nákupy firemních výrobků se slevou
  • stabilitu zaměstnaneckého pracovního poměru
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • firemní stravování zdarma
  • pravidelné kulturní a společenské akce
  • benefitní balíček T-mobile a ČSOB

Místo výkonu práce : Příbram