ERP ADMINISTRÁTOR JUNIOR

Jméno/Firma
SPEDOS Servis s.r.o.
Pracoviště
Hranická 771, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

Chcete být součástí IT týmu při implementaci nového ERP systému? Společnost SPEDOS SERVIS s.r.o. hledá nového kolegu / kolegyni pro posílení IT týmu ve Valašském Meziříčí na pozici

Pracovní náplň:

- Podpora ERP systému

- Testování funkcionalit a vlivu updatů na ERP systém

- Podpora uživatelů napříč firmou, analyzovat a řešit jejich požadavky

- Vytváření workflow

- Vytváření reportů a tiskových sestav

- Komunikace s podporou dodavatele ERP systému

Požadujeme:

- SŠ / VŠ (vhodné i pro absolventy)

- všeobecný přehled v IT oblasti

- systematické a analytické myšlení

- pokročilá znalost MS Excel

- znalost práce se SQL databází, Oracle výhodou

- znalost AJ na komunikativní úrovni

- schopnost pracovat v týmu i samostatně

- komunikativnost, časová flexibilita

- výhodou: zkušenost s ERP systémem IFS, znalost procesů ve výrobní společnosti

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- nástup možný ihned

- práci ve stabilní české firmě působící na trhu již 33 let

- odpovídající mzdové ohodnocení

- příspěvek na dojíždění do zaměstnání

- 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna (sick days)

- firemní benefity: zvýhodněné mobilní volání pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce apod.