Optometrista m/ž - Jablonec n/N + NÁBOROVÝ a RELOKAČNÍ BONUS

Jméno/Firma
GrandOptical
Pracoviště
Komenského 5320/18, Jablonec nad Nisou
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Staňte se optometristou GrandOptical v Jablonci nad Nisou a získejte NÁBOROVÝ BONUS 60 000 Kč! V případě, že se rozhodnete do Jablonce přestěhovat, podpoříme Vás také RELOKAČNÍM BONUSEM až 48 000 Kč.

Nabízíme:

  • NÁBOROVÝ BONUS až 60 000 KčRELOKAČNÍ BONUS až 48 000 Kč ????
  • zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti, na kterou se mohou zaměstnanci spolehnout
  • motivační finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené ????????✈????????
  • flexibilní pracovní doba
  • slevy na produkty - 4x ročně sleva 50% na nákup brýlí a sleva 50% na kontaktní čočky ????????????
  • školení a kurzy, vzdělávací programy a workshopy ????????????????
  • samozřejmě stravenková karta, možnost využití zvýhodněné MultiSport karty nebo Cafeteria ⛹️♂️????️♂️????♀️????????????????
  • odměny za doporučení nového zaměstnance ✍????
  • dárky na Vánoce, pro nastávající maminky, odměny za dlouhodobou spolupráci
  • očkování proti chřipce, výhodné volání a data, slevy na zájezdy, divadla apod.
  • Bližší informace najdete na www.kariera.grandoptical.cz/
  • U nás můžete pracovat na plný nebo zkrácený úvazek. Nastoupit můžete co nejdříve, ale není problém se dohodnout na datu nástupu.

Náplň práce:

  • objektivní a subjektivní stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
  • doporučení vhodné korekční pomůcky
  • vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad a aplikace kontaktních čoček
  • aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • vedení administrativy a záznamů zákazníků

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.), případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost
  • chuť učit se novým věcem
  • profesionální přístup k zákazníkům
  • V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Více informací o naší společnosti naleznete na webu www.grandoptical.cz