Pěstitel v okrasné školce Smržice

Jméno/Firma
ARBOEKO s.r.o.
Pracoviště
Prostějovská 550, Smržice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Máte zahradnického ducha a šikovné ruce?

Do naší okrasné školky ve Smržicích hledáme nového člena týmu na jednosměnný provoz.

Co od Vás požadujeme:

· Zájem o zahradnický obor

· Pečlivost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup

· Dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici: jedná se o práci ve venkovním prostředí za každého počasí

· Výhodou je řidičský průkaz sk. B, T

Co Vás čeká:

· Odborné pěstování rostlin od sazenic až po vzrostlé stromy

· Sázení, řez, bambusování a vyvazování stromů

· Celoroční práce ve venkovním prostředí na čerstvém vzduchu

· Práce s mechanizací a používání zahradnických strojů

Co Vám nabízíme:

· Pracovní úvazek na jednosměnný provoz v přátelském kolektivu

· Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou

· Platové ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení

· Práci, ve které se rozhodně nebudete nudit

· Benefity:

· Náborový příspěvek až 50.000,- Kč

· 4 - 5 týdnů dovolené

· Plně hrazené stravování nebo stravenky

· Zaměstnanecké slevy na nákup firemních produktů

· Příspěvek na školení a vzdělávání

Po prodloužení smlouvy na dobu neurčitou další množství benefitů:

· Příspěvek na cestovné

· Příspěvek na penzijní pojištění

· 13. + 14. plat

· Firemní bezúročná půjčka