PLÁNOVAČ VÝROBY

Jméno/Firma
IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
Pracoviště
Brněnská 1027, Rosice
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká:

· vedení týmu a koordinace podřízených pracovníků - mistři, frézaři, paliči, soustružníci, svářeči, kvalitáři,

montéři, atd.

· koordinace aktivit vedoucích k dodržení plynulého toku výroby

· komunikace s odděleními napříč společností (oddělení kvality, technologie, výroba, expedice, jednotlivé haly)

· vyhodnocování plnění úkolů a přijímání opatření k jejich plnění

· dodržování rozpočtových kritérií

· dohled nad dodržováním technologických postupů

· návrhy pro zlepšení a zefektivnění procesů, včetně nápravných opatření

· dohled na dodržování BOZP, PO a zásad životního prostředí

Naše požadavky:

· VŠ se zaměřením na strojírenskou výrobu

· praxe min. 3 roky na obdobné pozici (nepatříme do sféry automotive)

· nutnost znalosti výroby a jednotlivých procesů ve strojírenské výrobě zabývající se výrobou velkých svařenců a obráběných dílců

· NJ na výborné úrovni (denní komunikace s vedením) - podmínkou

· čtení výkresové dokumentace

· organizační a řídící schopnosti

· praxe s vedením velkého týmu lidí

· odolnost vůči stresu

· časová flexibilita

Nabízíme Vám:

· příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností

· motivující mzdové ohodnocení

· zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti

· možnost profesního růstu

· dotované stravování v areálu společnosti

· příspěvek na dopravu

· příspěvek na jazykové či odborné kurzy

· smlouva na dobu neurčitou

Pracoviště

· Rosice u Brna

Životopisy prosím zasílejte v českém a německém jazyce.