Kontrolor kvality pro obrobnu

Jméno/Firma
IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
Pracoviště
Rosice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní náplň:
• Kontrola obrobků
• Práce s měřidly
• Čtení výkresové dokumentace

Naše požadavky:
• SŠ / SOU ve strojírenském oboru – obrábění kovu výhodou
• orientace ve výkresové dokumentaci nutností
• znalost techniky měření
• praxe výhodou
• pečlivost, samostatnost, komunikativnost
• ochota učit se a vzdělávat se

Nabízíme Vám:
• příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
• možnost spoluúčasti na projektech napříč společností
• motivující mzdové ohodnocení
• zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti
• možnost profesního růstu
• příspěvek na stravování

Pracoviště
• Rosice u Brna

V případě Vašeho zájmu nám pošlete Váš strukturovaný životopis.

Máte-li zájem o více informací, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí na dobu jednoho roku. Souhlas můžete zrušit dříve odvoláním v písemné formě. Poté budou Vaše životopisy a další osobní materiály skartovány.