KRESLIČ V AUTO CAD 2D ABSOLVENT S AJ (40 - 45.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
České Budějovice
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Úspěšná mezinárodní společnost

Náplň práce:

* Po zaškolení bude vaší náplní práce navrhování dokumentace k chladírenského zařízení do různých oblastí
* Aktivní spolupráce se zahraničními dodavateli
* Spolupráce na nových projektech
* Denní práce v programu AutoCAD 2D

Co od Vás očekáváme:

* Dokončené min. SŠ vzdělání technického zaměření
* Schopnost práce v programu AutoCAD 2D podmínkou
* Schopnost domluvit se anglicky

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní práci v úspěšné společnosti
* Precizní zaškolení v rámci ČR a zahraničí (Rakousko)
* Bonusy, prémie
* 5 týdnů dovolené
* Dotované stravování
* Flexibilní pracovní dobu
* Pozice je vhodná pro muže i ženy a také absolventy, kteří se chtějí profesně vzdělávat
* Lokalita: České Budějovice

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Masáže na pracovišti