Číšník / Servírka do hotelu Kotyza

Jméno/Firma
HOTEL KOTYZA s.r.o.
Pracoviště
Horní náměstí 5, Humpolec
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Hotel Kotyza, zavedený rodinný podnik s příjemným kolektivem a stálými klienty, hledá na HPP číšníka/servírku. Přidejte se k nám a pracujte v prostředí, kde se budete cítit jako doma!

Pro dojíždějící možnost občasného přespání.
Směny KLASICKY krátký, dlouhý týden

Náplň práce:

  • Obsluha hostů: Zajistíte, aby se naši hosté cítili vítaní a spokojení.
  • Příprava nápojů: Vytváření lahodných nápojů pro naše hosty.
  • Příprava pracoviště na provoz: Zajištění hladkého chodu restaurace.

Co od Vás očekáváme:

  • Příjemné vystupování: Umění komunikace s hosty a přátelský přístup.
  • Zkušenost v oboru: Výhodou, ale není podmínkou. Rádi zaučíme i nováčky!
  • Základní znalost práce na PC: Pro jednoduchou administrativu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výhodné stravování na pracovišti: S 80% slevou.
  • Roční bonusy: Oceňujeme vaši práci a loajalitu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení: Férová mzda za odvedenou práci.
  • Přátelský kolektiv: Pracujte v příjemném a podporujícím prostředí.

Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí a chcete se stát součástí našeho týmu, neváhejte se nám ozvat! Těšíme se na vaši odpověď a na společnou spolupráci.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování