Přípravář stavební akce - skupina architektury staveb

Jméno/Firma
Správa železnic, státní organizace
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Druh PPV:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • Praha, Ke Štvanici 656/3
  • Plzeň, Sušická 1106/25

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • VŠ architektonického zameření

Požadovaná praxe:

  • pracoviště Plzeň: min. 5 let v projekci či realizaci
  • pracoviště Praha: min. 5 let v ptojekci či realizaci, případně absolvent s praktickou zkušeností

Kvalifikační předpoklady:

  • uživatelská znalost programů Microsoft Office
  • znalost projekce v programu AutoCad
  • znalost Stavebního zákona, orientace v legislativě, technické dokumentaci a systému výstavby
  • zkušenost s projektováním nebo projektovým řízením
  • dobré komunikační dovednosti a písemný projev

Požadovaný profil:

  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • komunikativnost, flexibilita
  • kreativita
  • analytické myšlení, týmový duch
  • odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

  • supervize nad nastavením a dodržením architektonické kvality projektů ve všech výkonových fázích od přípravy po realizaci – v rovině koncepční i v konkrétních projektech

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.