Elektrikář nástup do kmene

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost specializující se na výrobu litých kol pro renomované automobilky po celém světě hledá talentovaného kandidáta/tku.

Popis pozice:

  • Údržba a servis strojů v elektro oblasti
  • Provádění elektro oprav
  • Výměna nefunkčních komponentů na strojích

Profil kandidáta:

  • Vyhláška č. 50
  • Zkušenosti v daném oboru
  • směny krátký dlouhý týden

Výhodou bude:

  • Praxe ve výrobní společnosti podobného zaměření
  • Platný průkaz pro obsluhu vysokozdvižného vozíku (VZV)

Nabízíme:

  • Měsíční plat odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem
  • Měsíční prémie až do výše 17 %
  • Náborový bonus
  • Odměna za aktivní přístup ve výši 2.600 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1.100 Kč
  • Příspěvek na dopravu 2,5 Kč/km (cesta tam i zpět), s zastávkou hromadné dopravy přímo před firmou
  • Příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál
  • Přídavná dovolená
  • Věrnostní bonusy po 5, 10, a 15 letech zaměstnání
  • Příplatek za přesčasovou práci a práci během státního svátku
  • Pololetní a roční bonusy
  • Odměna na Flexi pass až 3.000 Kč
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Pravidelná zaměstnanecká hodnocení a s nimi spojené zvyšování mzdy

Pokud vás nabídka zaujala prosím kontsktujte pomocí odpovědního tlačítka níže.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu