Kalkulant(ka) / přípravář(ka) - až 40 000 Kč / měsíc

Jméno/Firma
ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r…
Pracoviště
Všeradice 53, Všeradice
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Středně velká rodinná firma ve Všeradicích u Berouna s 30letou tradicí na trhu hledá zkušeného a motivovaného Přípraváře/Kalkulanta – pozice vhodná i pro ženy. Firma se zabývá výrobou, dodávkou, montáží a servisem vzduchotechniky a klimatizace.

Hlavním úkolem na dané pozici bude kalkulace nákladů v rámci našich projektů, zajištění konkurenceschopných nabídek a s tím spojené jednání s obchodními zástupci a spolupráce s výrobním týmem.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro kalkulace (tvorba výkazů výměr, orientace ve výpisu zařízení z projektové dokumentace)
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace s obchodními partnery
  • spolupráce s výrobním týmem
  • vedení administrativy spojené s náplní práce

Co od Vás očekáváme:

  • dobrá znalost práce na PC (zejména Excel, Microsoft office – Word) – na dané pozici je třeba umět efektivně tvořit tabulky a cenové nabídky
  • praxe v oboru VZT (vzduchotechniky) podmínkou
  • znalost čtení projektové dokumentace
  • technické cítění
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího (slovem i písmem – kvůli jednání např. s obchodními zástupci a pro tvorbu nabídek)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci ve stabilní rodinné firmě
  • přátelský kolektiv
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • odměny, prémie (dle odvedeného výkonu a zkušeností)
  • stravenkový paušál (ve formě “bonusu do výplaty”)
  • nástup ihned
  • pravidelné společné akce hrazené firmou (př. vánoční večírky, venkovní letní teambuilding atp.)
  • parkování zajištěné v blízkosti firmy

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí