STROJNÍK (30-35.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáme kandidáty na pozici Strojník-Seřizovač! Pro absolventy zaručuje odborné zaučení v zajímavém a stále rozvíjejícím oboru! Ty zkušenější se mohou podílet na návrzích nových materiálů a postupů! Pokud máte zájem zašlete nám Váš životopis!!!

Mezinárodní společnost hledá šikuly na pozici. STROJNÍK (30-35.000 Kč)

Náplň práce:

  • * Obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
  • * Seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
  • * Podílení se na zkoušení nových materiálů a postupů
  • * Řešení a odstraňování technických problémů

Co od Vás očekáváme:

  • * Vzdělání technického typu
  • * Praxi z výroby výhodou
  • * Zkušenosti s drobným seřizováním strojů
  • * Znalost technické dokumentace
  • * Chuť pracovat na směny (8 nebo 12h)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • * Zaměstnání na HPP s dlouhodobou perspektivou
  • * Zajímavou a pestrou práci
  • * Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • * Profesní rozvoj
  • * 5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění atd.
  • * Možnost nástupu IHNED