Operátor výroby v novém závodu - mzda 30 000,- (M/Ž)

Jméno/Firma
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Klášterec nad Ohří
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Do nově vzniklého závodu, který se zaměřuje na výrobu lehkých komponentů hledáme operátory výroby.

Co vám můžeme nabídnout

  • mzda 30 000,-Kč
  • měsíční příspěvek na stravu 2 000,- přímo do mzdy
  • 8 h směny (ranní, odpolední, noční)
  • 5 dní dovolené nad rámec
  • možnost profesního růstu
  • dopravní dostupnost z Chomutova, Kadaně a Klášterce nad Ohří
  • nové moderní prostředí
  • stabilní prosperující zaměstnání
  • získání zkušeností z výrobního prostředí
  • práce vhodná pro ženy i muže

Co vás čeká

  • obsluha lisovacích strojů
  • kontrola a ukládání výrobků
  • spolupráce v týmu

Co požadujeme

  • dochvilnost
  • pracovitost
  • dobrý zdravotní stav
  • pokud jste absolvent nevadí, rádi Vás zaučíme

V případě zájmu nám odpovězte prostřednictvím formuláře níže nebo volejte zdarma naše náborové centrum zobrazit tel. číslo .

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování