Operátor sváření - plat až 37 000 ,- + 13.mzda a příspěvek na dopravu (M/Ž)

Jméno/Firma
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Na průmyslovou zónu Triangle hledáme zkušeného svářeče, který se specializuje na opravy svárů v automobilovém průmyslu.

Co vám můžeme nabídnout

  • plat až 37 000,-
  • hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na dojíždění 1800,- (vzdálenost nehraje roli)
  • 13.plat (polovina vyplácená v létě na dovolenou a polovina v zimě na Vánoce)
  • na každou směnu strava zdarma
  • stabilní zaměstnání
  • měsíční bonus
  • 5 dní dovolené navíc
  • zaškolení, vzdělávání

Vhodný kandidátem budete pokud

  • máte znalost a zkušenosti se svařováním (průkaz není podmínkou)
  • vaše vzdělání není podstatné, důležitá je pracovitost
  • jste ochotni pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny (krátký x dlouhý týden)
  • vzhledem k povaze práce je pozice vhodná spíše pro muže

Co bude Vaší náplň práce

  • vizuální kontrola materiálu
  • samotný proces svařování svárů - zajištění pevného a kvalitního spojení
  • spolupráce v týmu

V případě zájmu neváhejte zaslat Váš životopis. Budeme se těšit :-) !

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti