Recepční v mezinárodní společnosti

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáte příležitost stát se součástí přátelského týmu v mezinárodní společnosti jako recepční? Máte rádi komunikaci s lidmi a umíte zvládat více úkolů najednou? Pak je tato pozice právě pro vás!

Popis pozice:

  • Vítání návštěv
  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Telefonická a emailová komunikace (také v angličtině)
  • Péče o firemní prostory (zasedací místnosti, kuchyňka)
  • Příjem, třídění a evidence přijaté pošty, stejně jako odesílání pošty
  • Objednávání kancelářských potřeb
  • Zajištění kurýrních služeb
  • Administrativní podpora Office managera

Profil kandidáta:

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz je výhodou
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici jsou vítány
  • Smysl pro pořádek a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • Elektronické stravenky
  • Příspěvek na Cafeterii
  • Služební telefon
  • Fixní pracovní doba

Pokud vás tato pozice zaujala a chtěli byste se dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a my se vám brzy ozveme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění