Účetní (m/ž) – podvojné účetnictví, mzda až 40 000 Kč + flexibilní úvazek

Jméno/Firma
Profi Cert Team v.o.s.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme rostoucí společnost Proficert, která se specializuje na certifikace výrobků v rámci celé EU. Náš tým tvoří profesionálové, kteří se nebojí výzev a spolu se starají o to, aby naše služby byly špičkové. Vážíme si dlouhodobé spolupráce, kde nechybí prostor pro osobní a profesní růst.

Do našeho týmu hledáme pečlivého člověka, který má zájem o účetnictví a který se dokáže soustředit na detaily. Jsi odpovědný/á a máš chuť stát se součástí přátelského kolektivu? Pak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

  • Kompletní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence
  • Zpracování mzdové agendy pro zaměstnance
  • Fakturace a správa pohledávek a závazků
  • Evidence majetku a jeho odpisů
  • Správa skladové evidence a práce v účetním systému POHODA

Pracovní doba je flexibilní – nabízíme plný i zkrácený úvazek, a to na základě dohody.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe v oblasti podvojného účetnictví a znalost mzdové agendy
  • Znalost účetního systému POHODA nebo ochota se s ním rychle naučit
  • Přehled o aktuální legislativě a daňových předpisech
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Výhodou:

  • Praxe ve zpracování mzdové agendy
  • Znalost dalších účetních a daňových programů

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity:

  • Finanční bonusy a prémie za výborně odvedenou práci
  • Příspěvek na stravování a možnost závodního stravování
  • Pružná pracovní doba a možnost upravit si pracovní režim
  • Vzdělávací kurzy a pravidelná školení ke kvalifikačnímu růstu
  • Mobilní telefon a notebook pro práci i osobní účely
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení zdarma přímo na pracovišti

Proč vás bude bavit pracovat právě u nás?

  • Moderní a přátelské prostředí, kde si na nic nehrajeme
  • Možnost se neustále vzdělávat a kariérně růst
  • Stabilní zaměstnání na plný či zkrácený úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • Firemní akce a další týmové aktivity, kde můžete lépe poznat své kolegy

Pokud hledáte stabilní práci s možností se dále rozvíjet a kariérně růst, jste na správném místě! Pošlete nám svůj životopis a připojte se k našemu týmu.

Těšíme se na Vaše odpovědi!
Tým Proficert

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti