Elektroinženýr/Elektrotechnik

Jméno/Firma
BEUMER Group Czech Republic a.s.
Pracoviště
Nové Aleje 220, Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování projektové dokumentace pro elektrokomplexní projekty v oboru naší společnosti zaměření – pásová doprava, dopravníkové cesty a systémy pro manipulaci se sypkými materiály

  • Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace

  • Účast na uvádění zařízení do provozu, parametrizace PLC a síťových připojeních

  • Vytvářet a kontrolovat elektronické výkresy ve formátu E-plan, odstraňování a oprava chyb na systémech

  • Shromažďovat a dokumentovat požadavky dle specifikace a zodpovědně je plnit

  • Spolupráce s obchodním oddělením, projektovými manažery, stavbyvedoucími a projekčním a konstrukčním oddělením

  • Dohled nad implementací a kompletní technická podpora

  • Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn

  • Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

POŽADUJEME:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika
  • dobrá znalost angličtiny (min. úroveň B2) + jakýkoliv další jazyk výhodou

  • min.5 let praxe v této oblasti NEBO zkušenosti s vývojem PLC kódu

  • Schopnost jednat na úrovni s technickým projektovým řízením / managementu a stakeholderů
  • silné komunikační dovednosti
  • zkušenosti s CAE-Tool EPLAN
  • zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů
  • zkušenosti s oživováním slaboproudých elektronických zařízení, rozvaděčů a pohonů
  • komunikativnost, proaktivní přístup, týmový hráč, pečlivost
  • orientace ve standardech oboru strojírenství
  • ochota cestovat po celém světě v závislosti na projektech
  • znalost práce s MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint
  • řidičský průkaz, aktivní řidič
  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • Platové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
  • Zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
  • Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • Využití odbornosti a možnost profesního růstu v rámci mezinárodní skupiny
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Po zapracování, dle výkonu 13. plat