KONSTRUKTÉR

Jméno/Firma
m-tec CZ, s.r.o
Pracoviště
třída 3. května 1273, Zlín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co budete dělat:

- návrh a konstrukce strojních zařízení (dopravníky, zásobníky, ocelové konstrukce a jejich příslušenství od jednoduchých dílů až po složitější sestavy a montážní celky)

- technická podpora obchodního / nákupního oddělení

- práce v 3D konstrukčním programu (Inventor)

- odpovědnost za technickou dokumentaci

- odpovědnost za vedení přiděleného projektu a svěřených úkolů

Od Vás požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru

- aktivní znalost německého/anglického jazyka slovem i písmem

- praxi v konstrukčním programu (Inventor, AutoCad), znalost Vault výhodou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, MS Word + Excel)

- čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav

Jaké vlastnosti u Vás čekáme:

- komunikativnost, vstřícnost

- pečlivost, time management

- schopnost učit se novým věcem a osobně se rozvíjet

- důslednost

Co Vám můžeme nabídnout

- Výhodné platové podmínky odpovídající zkušenostem

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- Vstřícné jednání a příjemná firemní kultura

- Firemní stravování – hrazené obědy ze 100 %

- Dovolená v délce 5 týdnů

- Firemní jazykové kurzy

- Možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Prémiovou složku k základní měsíční mzdě a 13. plat průběžně vyplácený